16-19 листопада 2022 року у мальовничому місті Чернівці на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Чернівецької обласної ради» відбувся фінал ХІХ Міжрегіонального фото-, кінофестивалю «Осінні барви Буковини».

Буковина зустріла своїх гостей в осінній задумі, у передчутті перших морозів і сніговіїв. Неповторно мальовничий край Черемоша й Прута  зігрівав останнім теплом, щедро обдаровував алмазами гірських зірок, зачаровував казковими полонинами.

Цього року у відбірковому етапі Фестивалю взяли участь команди юних фото-, кіноаматорів 97 закладів освіти з 17 областей України. На розгляд професійного журі Фестивалю було подано понад 500 світлин у 11 жанрах та 109 кіноробіт.

Упродовж 3 днів учасники Фестивалю брали участь у майстер-класах від провідних фахівців фото та кіноіндустрії України. Також фіналісти познайомилися з культурними особливостями, звичаями та традиціями Буковинського краю.

За результатами змагань юні фотохудожники та відеографи з Черкащини під керівництвом Олександра Павлова отримали 19 нагород цьогорічного Фестивалю.

Зокрема, переможцями та призерами Фестивалю стали представники Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»:

  • Дар’я Бережна (І місце у номінації «Архітектура»);
  • Катерина Копитець (І місце у номінації «Експериментальне фото», І місце у номінації «Портретне фото», ІІІ місце у номінації «Архітектура», а також виборола Гран-прі у номінації «Портрет»);
  • Ілля Гордієнко (І місце у номінації «Портрет», І місце у номінації «Макрофотографія, ІІ місце у номінації «Бліц-фото»);
  • Анастасія Остроушко (ІІ місце у номінації «Експериментальне фото»);
  • Олександр Полудненко (ІІ місце у номінації «Портрет»);
  • Євангеліна Жуган (І місце у номінації «Портрет», І місце у номінації «Архітектура»);
  • Артем Косцюкевич (І місце у номінації «Портрет», ІІ місце у номінації «Макрофотографія», ІІ місце у номінації «Архітектура»);
  • Олександра Качур (І місце у номінації «Архітектура»);
  • Антоніна Андрущак (І місце у номінації «Архітектура», ІІ місце у номінації «Портрет»).

Вітаємо переможців і призерів Фестивалю та висловлюємо подяку організаторам змагання – комунальному закладу «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Чернівецької обласної ради» – за теплий та дружній прийом, гостинність і доброзичливість.

Поділитися в соціальних мережах: