Автомоделювання

Комп’ютерні технології сьогодні глибоко поєднались  практично з усіма сферами суспільного життя. Навіть той факт, що троє із шести найбагатших людей планети свої статки здобули, працюючи в галузі ІТ-технологій, говорить сам за себе. Широке впровадження комп’ютерних технологій в усі сфери управління і виробництва, вимагає від сучасної молоді високого рівня теоретичної і практичної підготовки з інформатики, вміння розв’язувати різноманітні завдання засобами комп’ютерної техніки та пакетів прикладних програм, необхідних для їх практичної роботи в умовах інформаційного суспільства.

Навчаючись у гуртку, учні мають змогу розширити можливості роботи з текстовим редактором MS Word, графічними редакторами Paint, Adobe PhotoShop, з програмами для створення презентацій MS PowerPoint, електронних таблиць MS Excel, баз даних MS Access, з Інтернетом та основами Web-дизайну.

На заняттях гуртка діти не лише навчаються, а й беруть участь у різноманітних конкурсах , в тому числі  в обласному конкурсі з інформаційних технологій «Користувач ПК», в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм, міському конкурсі «Пошуковий бум».

Девіз гуртка: «Час, проведений за комп’ютером, може працювати на наше майбутнє».

Керівник гуртка: Русін Олександр Олександрович.