У кипучому сьогоденні в галузі інформатики найактивніше розвиваються комп’ютерні графічно-інформаційні технології. Основним функціональним реалізатором таких технологій є комп’ютерна графіка – їх видовищна та багатофункціональна складова, що найлегше сприймається, найшвидше обробляється й засвоюється людиною.

На заняттях гуртка «Художня комп’ютерна анімація» основна увага приділяється розвитку уяви, фантазії, творчого мислення, естетичного смаку,  а також літературній творчості, вмінню висловлювати свої почуття та думки письмово.

Програма гуртка розрахована на два роки навчання.

На першому році навчання діти знайомляться з комп’ютером, з правилами безпечної роботи на ньому й отримують перші навички роботи з програмою MacromediaFlash,  вивчають основні елементи кіно та основи мультиплікації. Крім програми MacromediaFlash, вихованці ознайомлюються з іншими векторними та растровими програмами для створення анімації і малюнків.

На другому році навчання діти вивчають всі етапи створення фільмів (сценарій, ескізи героїв, фони, озвучування, монтаж), продовжують знайомитися з видатними творами у галузі кіно, літератури, музики, живопису. Значна частина часу приділяється самостійній роботі над власним фільмом.

В гуртку займаються вихованці віком від 8 до 13 років.

Керівник гуртка – Малород Г.М.

Розклад роботи гуртка:

понеділок – 1600-1740

середа – 1600-1740