Гурток «Математичного моделювання» – це додаткова можливість отримати профільне навчання в позашкільному начальному закладі.

Мета занять – це підготовка старшокласників до вступу на технічні спеціальності вищих навчальних закладів. Для цього необхідно добре знати математику і успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання – це і є головною метою роботи гуртка.

Звичайно є багато шкіл з поглибленим вивченням математики, але ж є й такі, де математика вивчається на базовому рівні, де для вивчення предмету передбачено лише 3-4 навчальні години на тиждень. А цього зазвичай недостатньо для того щоб добре підготуватись до ЗНО.

По різним причинам ( не бажання змінювати школу чи класний колектив, близькість розташування до місця проживання і таке ін.) учні таких шкіл перебувають в нерівних умовах з однолітками із профільних шкіл. Як вихід – заняття дитини з репетитором. Альтернативний шлях – заняття в нашому гуртку.

Якщо у вас з’явились прогалини у знаннях, якщо ви бажаєте надолужити згаяне – ми з радістю допоможемо вам! А навчальний матеріал, який в школі здавався складним і незрозумілим з легкістю потрапив до категорії елементарних знань.

Гурток «Математичного моделювання» – це засіб задоволення дитячої допитливості, можливість розширити кругозір учнів у різних галузях елементарної математики. Гурткова робота з математики (керівник гуртка Брагінець Г.М.) сприяє розвиткові у дітей математичного способу мислення: лаконічності мови, вміння вдало використовувати символіку, правильно застосовувати математичну термінологію, вiдволiкатися від усіх якісних сторін предметів та явищ – i зосереджувати увагу лише на кiлькiсних, робити доступні висновки й узагальнення, обґрунтовувати свої думки.