Технічне моделювання є початковою сходинкою у підготовці школярів до майбутньої роботи в різних гуртках технічного напрямку.

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

Заняття гуртка спрямовані на формування в учнів системного мислення, вміння бачити зв’язок технічної творчості з предметами шкільного курсу. Програма включає елементарні відомості з математики, природознавства, фізики, розкриваються питання історії, мистецтва та суспільства.

Важлива роль надається графічній підготовці, формуванню мовної культури учнів, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих завдань.

Під час конструювання і моделювання у дітей розвиваються такі якості як увага, спостережливість, просторове і логічне мислення, кмітливість винахідливість.
Програма гуртка початкового технічного моделювання розрахована на роботу з учнями молодшого шкільного віку (6-10 років).

Юні моделісти – постійні учасники та призери обласних, Всеукраїнських змагань з початкового технічного моделювання, обласної виставки технічної творчості, виставки-конкурсу «Мистецтво оригамі», Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Керівники гуртків початкового технічного моделювання: Панченко Ю.І. та Малород Г. М.