Судномоделювання

Корабель здавна був символом мрії, що кличе за горизонт.

Судномоделювання і судномодельний спорт є одним із найцікавіших напрямків науково-технічної творчості учнівської молоді.

Гурток судномоделювання існує з часу заснування закладу. Навчання в гуртках судномоделювання розвиває в учнів технічне мислення, творчу активність, надає допомогу в професійній орієнтації й виборі майбутньої професії.

Під час навчання вихованці оволодівають знаннями, уміннями й навичками роботи з кресленнями, інструментами, обладнанням.

Крім того, судномоделісти, під час роботи над створенням моделей кораблів і суден поглиблюють і застосовують у практичній діяльності знання шкільної програми з математики, фізики, креслення.

В процесі занять у підлітків виховуються такі риси, як працьовитість, точність і акуратність у виконанні роботи, наполегливість у досягненні мети, повага до праці та інші людські якості, що знадобляться їм у дорослому житті.

Вихованці судномодельного гуртка – призери та переможці обласних та Всеукраїнських змагань з судномодельного спорту. Також вони неодноразові переможці обласної та Всеукраїнської виставок-конкурсів науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі Україно!». Керівники судномодельних гуртків: Кікоть В. М. та Калиновський В. Ю.