Авіамоделювання – поширений вид технічної творчості. Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, що допомагає ознайомитися зі світом авіації.

Свою роботу в Комунальному закладі «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» авіамодельний гурток розпочав ще з моменту заснування закладу, з 50-х років минулого століття.

В авіамодельному гуртку діти знайомляться з технічними видами спорту, вивчають теорію аеродинаміки, конструкції літальних апаратів, освоюють технологію виготовлення моделей, створюють масштабні копії реальних літальних апаратів, навчаються експлуатувати моделі, проводять тренувальні польоти, беруть активну участь у обласних та Всеукраїнських змаганнях, у конкурсах та виставках науково-технічної творчості.

В лабораторії авіамоделювання є необхідне обладнання та інструменти для проектування та побудови різних моделей літаків. Об’єктами роботи гуртка є вільнолітаючі, кордові та радіокеровані моделі літаків.

На кордодромі, який знаходиться на території закладу, вихованці мають змогу демонструвати, тренуватись та випробовувати моделі літаків, зроблені власноруч.

Розклад роботи гуртка:

понеділок – 1625– 1900

середа – 1625– 1900

пятниця – 1625– 1900

субота –1100-1335   та 1345– 1715