Стендова модель.

Стендові моделі супроводжують людину з початку розвитку цивілізації. Важливість історичних моделей як артефактів в історії людської цивілізації переоцінити неможливо, оскільки, велику кількість шедеврів людської думки ми знаємо лише завдяки стендовим моделям. У ХХІ столітті історико-технічне стендове моделювання стало поширене не тільки в Україні, а й в усьому цивілізованому світі.

На заняттях гуртків стендового моделювання діти ознайомлюються з технічною документацією у вигляді інструкцій, схем, креслень та вчаться ними користуватись. Крім того, вони отримують первинні навички використання спеціальних художніх матеріалів (художніх акрилових та олійних фарб, пензлів, пастелі тощо). Гуртківці вчаться професійно користуватися матеріалами та інструментами.

Виготовляючи військову та цивільну техніку, архітектуру та спортивні моделі вихованці приймають участь у багатьох виставках, конкурсах та змаганнях. Діти проявляють себе не тільки як моделісти, а й як вправні спортсмени, керуючи своїми моделями.

До навчання запрошуються діти віком від 8 до 14 років.

Керівник гуртка Король Є.Ю.