Навчально-виховна робота

Комплектування гуртків здійснюється з 1 по 15 вересня кожного року. Зарахування вихованців до Центру може здійснюватися і протягом навчального року (в міру комплектування груп) за бажанням дітей та за згодою батьків. У закладі навчаються діти віком від 6 років та учнівська молодь віком до 21 року.

Навчання в гуртках відбувається за профілями: початково-технічний, спортивно-технічний, предметно-технічний, інформаційно-технічний, художньо-технічний.

Відвідуючи заняття, гуртківці розвивають свої творчі задатки, здібності й обдарування, набувають соціальних та інтелектуальних компетенцій.

Викладання в гуртках безкоштовне. Матеріалами для занять дітей частково забезпечують батьки. Виготовлені власноруч творчі роботи вихованці мають право залишити собі.

Організація навчально-виховного процесу відбувається диференційовано, відповідно до інтересів, здібностей вихованців, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров'я у різноманітних організаційних формах: заняттях, вікторинах, змаганнях, екскурсіях.

На сьогоднішній день в закладі працюють 26 гуртків, в яких займаються 311 дітей.

Навчальні заняття керівники гуртків проводять відповідно до розкладу занять, календарно-тематичних планів, які складаються на І, ІІ півріччя та літній період.

 1. Авіамоделювання
 2. Автомоделювання
 3. Початкове технічне моделювання
 4. Судномоделювання
 5. Оригамі
 6. Виготовлення сувенірів
 7. Цифрова фотографія
 8. Радіоелектронне конструювання
 9. Художня комп’ютерна анімація
 10. Моделювання іграшок-сувенірів
 11. Образотворче мистецтво
 12. Математичне моделювання
 13. Основи інформаційних технологій з елементами англійської мови