9 листопада 2022 року у залах Черкаського обласного краєзнавчого музею розпочала свою роботу виставка  «Мистецтво оригамі». Організатором виставки є Комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

На виставці представлені 92 конкурсні роботи від 17 закладів позашкільної освіти області.

Найбільше експонатів на виставку представили: Тальнівський Будинок дітей та юнацтва Тальнівської міської ради Черкаської області (10 робіт), Єрківський комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості» Єрківської селищної ради (10 робіт), позашкільний навчальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради (10 робіт), Звенигородський Центр дитячої та юнацької творчості Звенигородської міської ради (9 робіт), Кам’янський Центр художньо-естетичної та науково-технічної творчості учнівської молоді Кам’янської міської ради Черкаської області (9 робіт).

Конкурсні роботи представлені у 9 номінаціях: класичне оригамі; просте композиційне оригамі; композиційне оригамі (з будь-яких модулів); сувеніри на основні оригамі; одяг, аксесуари, прикраси; кусудами; друге життя старої книжки; вироби в техніці кірігамі; гофрування.

На виставці беруть участь роботи вихованців двох вікових категорій, різних гуртків, різних номінацій, але головне, що об’єднує їх – це тема цьогорічної виставки «Мальовинича Україна».

Наша рідна Черкащина – серце України, по-справжньому «мальовничий край», місце унікальних та дивовижних пейзажів. Парки, ліси, озера, природні каньйони, заповідники, рідкісні тварини та рослини – це величне багатство нашого рідного краю, наша цінність та гордість.

Все це представлено у вигляді мистецтва оригамі на виставці, що відкрилася. Переглядаючи виставку, ніби потрапляєш в інший, чарівний світ, де панує добро і радість, красота і гармонія. Такі відчуття викликають вироби, які створили юні таланти, вкладаючи свою безпосередність та теплоту у кожну роботу.

Виставка буде діяти до 1 грудня 2022 року. Запрошуємо гостей та жителів міста відвідати виставку за адресою: місто Черкаси, вул. Слави, 1, Черкаський обласний краєзнавчий музей.

Поділитися в соціальних мережах: