Метою гуртка  образотворчого мистецтва  є: розвиток у дітей інтересу до малювання, розширення творчих можливостей, умінь і навичок, формування творчої самостійності та пошукової  діяльності, а  також підтримання інтересу до різноманітних образотворчих джерел і нетрадиційних технік малювання.

На заняттях гуртка здійснюється знайомство дітей з художниками різних жанрів, законами пейзажного живопису, формується кольоробачення, діти освоюють різноманітні техніки малювання: традиційні та нетрадиційні, а також покращують технічні навички малювання.

Робота з дітьми на заняттях гуртка скеровується на індивідуальну співпрацю кожного учня та педагога.

Навчання в гуртку сприяє розвитку образного мислення, творчої уяви та фантазії дітей, спонукає до праці, навчає бачити красу у природі, людях, довкіллі, виховує естетичний смак.

Програма гуртка «Образотворче мистецтво» розрахована на роботу з дітьми віком від 6 до 18 років (молодша група – 6-12 років, старша група – 13-18 років). Заняття проводяться двічі на тиждень,

Отримані на гуртку знання і вміння допоможуть юним митцям визначитися із вибором професії в майбутньому та вступом до вузу. Окрім цього, на вихованців чекають екскурсії до художніх музеїв, виставок,  майстер-класи з живопису та писанкарства.

Вихованці гуртка «Образотворчого мистецтва»  –  призери обласних виставок-конкурсів «Знай і люби свій край», «Космічні фантазії».

Пройшовши курс навчання у нашому гуртку, ви зможете самостійно написати справжню картину!

Керівник гуртка –  Малород Григорій Володимирович