Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.
Це свято люблять і дорослі, і діти. 27 грудня 2018 року в Комунальному закладі «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» відбулося новорічне свято. Більше 70 дітей, батьків, гостей завітали на свято новорічної ялинки.
Юні техніки брали активну участь у різних конкурсах та розвагах.
В рамках новорічного свята були підведені підсумки конкурсу «Новорічний сувенір», який проходив з 17 по 27 грудня 2018 року в Комунальному закладі «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».
У конкурсі взяли участь 69 вихованців закладу, які представили 72 роботи в п’яти номінаціях: новорічна ялинкова прикраса, новорічна листівка, сувенір на новорічну тематику, технічний виріб на новорічну тематику та електронне привітання. Традиційно в закладі була сформована експозиція виставки «Новорічний сувенір», яка триватиме протягом місяця.
Усі вихованці – учасники конкурсу, були нагороджені дипломами, свідоцтвами та подарунками, які власноруч доставив нам генеральний директор компанії ПСП «НЬЮТОН» − Юрій Котолуп.
Юрій Юрійович – є нашим спонсором і для вихованців гуртка «Цифрова фотографія» на новорічному святі вручив дітям цифровий фотоапарат. Дякуємо пану Юрію!
Вітаємо усіх з наступаючим Новим роком! Здоров’я, щастя, мирного неба та добробуту усім!

Поділитися в соціальних мережах: