З 22 по 24 травня 2024 року у Хмельницькій області відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з повітряних зміїв.

Організаторами заходу були Український державний центр позашкільної освіти, Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Рекреаційний центр “Берег надії”.

У заході взяли участь команди із різних куточків України: Волинської, Дніпропетровської, Хмельницької та Черкаської областей.

Черкащину представила команда Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області – Віхоть Даниїл, Луцик Анастасія, Луценко Артем та Сторчоус Костянтин. Керівник команди – Володимир Шепіль.

За результатами змагань в особистій першості нагороди здобули: Луценко Артем (І місце у класі моделей К6 та І місце у класі моделей К5), Луцик Анастасія (ІІІ місце у класі моделей К), Сторчоус Костянтин (І місце у класі моделей К4). У запеклій боротьбі черкащани вибороли ТРЕТЄ командне місце.

Дякуємо спортсменам та керівнику команди Шепілю Володимиру Яковичу за високі досягнення на змаганнях Всеукраїнського рівня!!!

Поділитися в соціальних мережах: