05 червня 2024 року на базі Комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради” відбулося суддівство обласного заочного конкурсу дитячого кіно та телебачення “Веселка”.

Конкурс проводиться з метою розвитку та популяризації дитячої кіно- та відеотворчості, сприяння підвищенню майстерності відеоаматорів, розвитку дитячого екранного мистецтва.

У цьому році на розгляд суддівської колегії було представлено 27 відеоробіт від шести закладів освіти з районів та міст Черкаської області.

Суддівська колегія обирала переможців у двох вікових категоріях:
молодшій – 9-14 років та старшій – 15-18 років за номінаціями: науково-популярний, ігровий, анімаційний, навчальний, документальний (публіцистичний) фільм та соціальний ролик.

Кращі роботи оцінювались за рівнем новизни та сучасності матеріалу, технічною складністю, художнім оформленням, виконавчою майстерністю, ступенем емоційного впливу при розкритті теми роботи, творчим підходом до використанням технічних засобів, загальним художнім враженням.

За підсумками оцінювання суддівська колегія відзначила високий рівень виконавської майстерності, якісну підготовку відеоматеріалів. Кращі твори юних митців будуть нагороджені Дипломами Комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”.

Дякуємо учасникам конкурсу за акторську майстерність, творчу фантазію, неповторність та оригінальність, вкладену в кожну роботу! Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Поділитися в соціальних мережах: