Новий рік – найяскравіше свято дитинства, яке завжди приходить із запашною ялинкою, піснями, танцями. Напередодні Нового року люди очікують чогось незвичного та загадують бажання. У цей час традиційно  проходять різноманітні конкурси, фестивалі, святкові заходи, які дають змогу поринути у чарівний світ новорічної казки.

Так, у комунальному закладі «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»
з 18 грудня 2020 року по 05 січня 2021 року відбувся конкурс «Новорічний сувенір», учасниками якого стали вихованці закладу.

На конкурс було представлено 98 робіт за номінаціями: «новорічна ялинкова прикраса», «новорічна листівка», «сувенір на новорічну тематику», «технічний виріб на новорічну тематику», «дизайнерська ялинка» та «електронне привітання».

При виготовленні сувенірів вихованці гуртків використовували різноманітні техніки. Конкурсні роботи вражають неординарністю та різнобарв’ям кольорів та захоплюють творчістю уяви, у кожній роботі відчувається дитячий талант та творчість, вкладена теплота та безпосередність. Конкурс продемонстрував безмежність фантазії та розмаїття дитячої уяви.

Новорічні сувеніри оцінювались у трьох вікових категоріях: (молодша – 7-10 років, середня – 11-14 років, старша – 15-17 років).

Суддівська колегія отримала по-справжньому святкові емоції та гарний настрій, а кожен учасник виставки – заслужену відзнаку.

Із конкурсних робіт на базі постійно діючої виставки у закладі сформована експозиція виставки «Новорічний сувенір», яка працюватиме упродовж січня місяця нового 2021 року.

Поділитися в соціальних мережах: