З 13 по 15 вересня 2019 року у місті Харків за підтримки Української Федерації автомодельного спорту відбулися змагання Кубку України з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, шосейні перегони, ІІІ ранг.

Командну першість виборювали 10 команд з різних куточків України, які змагалися у 9 класах моделей. Глядачі мали можливість побачити у дії професійні автомоделі на радіоуправлінні, що розвивають швидкість до 140 км/год. Були заявлені моделі класів: Е-10 21,5, Е-10, F-1, ТС-10, 21.5, ТС-10, ТС-10 Nitro F-2, F-3.

За підсумками змагань командну першість вибороли автомоделісти Хмельницької області, ІІ місце – команда з міста Київ, ІІІ місце – команда з міста Миколаїв. Черкаська команда посіла ІV командне місце.

Черкаську область представляла команда Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» у складі: Паламарчука Максима та Корсакевича Валентина (керівник команди – Полосухін Костянтин Васильович). В особистому заліку Корсакевич Валентин виборов ІІ місце у класі моделей «Е-10 21,5», а Паламарчук Максим – два ІІІ-іх місця у класах моделей «Е-10» та «Е-10 стандарт».

Вітаємо вихованців Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» та бажаємо нових успіхів та звершень!