Землею сизих буків, буковинським краєм, зеленою Буковиною називають цей чарівний куточок України. Закосичена водограєм білопінного Черемошу, бистриною Пруту і тихим плином Дністра, на смерекових вітрах карпатського синьогір’я бринить вона срібною струною.
Кожного, хто загостить сюди, Буковина, наче дівчина-красуня у веселковій гаптованій сорочці, зустріне добром і ласкою та поведе в глибину віків, у правічно слов’янську землю…
Тут хочеться жити, мріяти, творити. Саме на Буковині з 10 по 13 жовтня 2018 року проходив XV ювілейний міжрегіональний фото, кінофестиваль «Осінні барви Буковини». Організатор фестивалю – Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».
Проходили заходи на базі відпочинку «Над Черемошем». Учасники насолоджувалися різноманітними екскурсіями – мальовничою Вижницею, Чернівцями, перевалом «Німчич» та ін..
Черкащину представляли юні таланти – фотографи та кіноаматори – вихованці Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» та Черкаської районної станції юних техніків. Так, Литвин Тимур отримав І місце у номінації «Архітектурна фотографія», І місце у номінації «Репортажна фотографія», ІІІ місце у номінації «Портретна фотографія», ІІІ місце у номінації бліц фото, Вагеник Валерія – ІІІ місце у номінації HDR-фотографія та у номінації «Портретна фотографія», Полудненко Олександр – ІІІ місце у номінації HDR-фотографія (керівник фотогуртка «Цифрова фотографія» Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» – Король Є.Ю). Вихованці Черкаської районної станції Алхазов Валентин та Федоренко Максим у відео бліц конкурсі вибороли І місце (керівник відеостудії «Джерело» – Павлов О.А.).
Вітаємо переможців! Успіхів і натхнення у вашій творчості!

Поділитися в соціальних мережах: