20 жовтня 2020 року у форматі zoomконференції відбувся онлайн-практикум „Методичний кейс: засоби та інструментарій дистанційного навчання. Програма для запису трансляції та відео OBS Studio“. Захід проводив методичний кабінет Комунального закладу „Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради“.

З метою розширення технічних комп’ютерних навичок педагогів- позашкільників під час практикуму учасники ознайомилися з новою сучасною програмою для дистанційної роботи OBS Studio, її практичними можливостями та способами застосування. З особливостями використання програми „OBS Studio“ учасників онлайн-практикуму ознайомила Лепетуха Юлія Володимирівна, методист „Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради“.

У заході взяли участь понад 50 педагогів із різних навчальних закладів Черкаської області.

Всі матеріали онлайн-практикуму були направлені на електронні адреси учасників практикуму для подальшого вивчення та використання в роботі.

Освоєння інноваційних методів навчання є необхідним та перспективним в контексті діяльності педагогів у нових умовах дистанційної форми роботи.

Поділитися в соціальних мережах: