16 грудня 2021 року на базі Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків спортивно-технічного профілю. Тема семінару “Компетенція керівника гуртка науково-технічного напряму в сучасних умовах реформування освіти”.

У семінарі взяли участь 20 керівників гуртків закладів позашкільної освіти області.

Захід проходив в онлайн-форматі Google Meet-конференції.

З вітальним словом перед присутніми виступив директор Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Король Євгеній Юрійович та голови методичних об’єднань: Шепіль Володимир Якович, Ткаченко Олександр Валентинович, Кікоть Валентин Миколайович, Суворов Юрій Станіславович та Рябухін Сергій Володимирович.

Керівники гуртків працювали по секціям, в кожній з яких обговорювались Правила проведення змагань та було внесення зміни до інформаційно-методичних матеріалів щодо проведення обласних змагань у 2022 році.

Важливим питанням було обговорення участі команд області у Всеукраїнських змаганнях. Кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку, а також внести пропозиції для подальшої роботи.

Дякуємо колегам за нові ідеї та плідну співпрацю!

Поділитися в соціальних мережах: