З 20 по 23 вересня 2018 року у місті Миколаєві на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходили Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юнаки, юніори) з автомодельного спорту (кордові моделі) (ІV ранг) та Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі) серед юнаків та юніорів (ІV ранг).
В змаганнях взяли участь команди з різних областей України: Дніпропетровської, Луганської, та Черкаської.
Черкаську область представляли дві команди: команда Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» та команда Христинівської районної станції юних техніків.
Вихованці Христинівської районної станції юних техніків вибороли третє командне місце в абсолютному заліку та завоювали 5 медалей в особистій першості.
Вихованці Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради посіли четверте місце в абсолютному заліку. В особистій першості Очколяс Олександр – переможець у класах моделей «ТЕМП – 1» та «ТЕМП – 2», Козак Натан переможець в класі моделей «ТЕМП – 2»