Підсумки конкурсу "Космічні фантазії".

З 01 по 07 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» відбувся обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Цей конкурс проводився з метою формування інтересу дітей до пошукової діяльності в питаннях дослідження космосу, розвитку їх творчих здібностей та вдосконалення знань в галузях природничих, технічних та гуманітарних наук. Майже 240 дітей з різних куточків Черкаської області взяли участь та представили 220 робіт у номінаціях «Образотворче» та «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Поезія».

Всі роботи були представлені у двох вікових категоріях: молодша 7-12 років, старша 13-16 років. В номінації «Образотворче мистецтво» було подано 84 роботи.  Кращі роботи представлені вихованцями Городищенського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Канівської міської станції юних техніків, станції юних техніків міста Умані, Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво було представлено 104 роботи. А саме: вишивка, м’яка іграшка, вироби з бісеру, паперопластика, вироби з різних матеріалів та інші техніки. Кращими в цих номінаціях визнано роботи вихованців Канівської міської станції юних техніків, Будинку дитячої та юнацької творчості м. Золотоноші, станції юних техніків міста Умані, Черкаської районної станції юних техніків, позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.

В номінації «Поезія» представлено 32 роботи. Кращими визнано роботи Звенигородського Центру дитячої та юнацької творчості, Будинку дитячої та юнацької творчості міста Умані, Тальнівського Будинку дітей та юнацтва, станції юних техніків міста Умані, Ватутінської міської станції юних техніків.

Всі роботи дивують майстерністю, цікавим задумом, технікою виконання, фантазією, використаними матеріалами. Кожна робота відрізнялася своєю оригінальністю, якісним рівнем виконання та розкривала багатогранний світ фантазій кожної дитини. Переможці та призери обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» нагороджені дипломами.

Кращі роботи будуть надіслані до міста Києва для участі у фіналі конкурсу, який проводить УМАКО «Сузір’я». Вітаємо переможців та призерів конкурсу і бажаємо нових творчих досягнень та успіхів!

Поділитися в соціальних мережах: