04-06 лютого 2022 року вперше у м. Черкаси на базі Спортивного комплексу “Сокіл” проведено Чемпіонат України з автомодельного спорту – І-й етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг (в приміщенні). Організатори змагань: Комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», ВГО «Національна Українська федерація автомодельного спорту» та Черкаський регіональний осередок автомодельного спорту.

Протягом трьох днів 70 спортсменів із 10 областей України виборювали нагороди, демонструючи свої вміння та навики в управлінні радіокерованими автомоделями.

Черкаську область представляла збірна команда вихованців трьох закладів позашкільної освіти області під керівництвом Ткаченка О.В.

За результатами змагань першість вибороли:

І місце – команда міста Києва;

ІІ місце – команда Миколаївської області;

ІІІ місце – команда Черкаської області.

У особистій першості троє наших спортсменів здобули нагороди: Козак Натан – І місце у класі моделей Е-12 21.5, Полосухіна Марія – ІІ місце класі моделей Hobbi та Упир Денис – ІІІ місце у класі моделей Е-12 21.5.

У рамках Чемпіонату України проведено обласні змагання з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів у приміщенні, в яких взяли участь 12 вихованців з чотирьох закладів області. У обласному заліку учасники змагались лише за особисту першість. За результатами змагань у класі моделей ДТМ-10ст. кращі результати показали: Полосухіна Марія, вихованка Черкаської автошколи ТСОУ (І місце), Невшупа Ярослав, вихованець Христинівської міської СЮТ (ІІ місце), та Яковенко Олег, вихованець Христинівської міської СЮТ (ІІІ місце). У класі моделей РЦЕ-12 ст. – першим став Козак Натан, вихованець КПНЗ м.Черкаси «Міська СЮТ», другим пройшов дистанцію Упир Денис, вихованець КЗ «ЧОЦНТТУМ ЧОР», третім – Шматко Дмитро, вихованець КЗ «ЧОЦНТТУМ ЧОР».

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо нових здобутків у наступних етапах Чемпіонату.