Великдень – одне з найбільших і найшанованіших свят. Це свято має особливий дух і настрій. Невід’ємним атрибутом Великодніх свят є писанки, що несуть у собі важливий сакральний зміст. Писанка з давніх-давен була оберегом українців. Ще до часів писемності нанесені на шкарлупу яєць чарівні, магічні знаки уособлювали певну систему побажань добра, щастя, захисту від природних стихій, розуміння Всесвіту і свого місця в ньому. Писанкарство має довгу та цікаву історію, ним захоплюються і дорослі, і діти.

З 17 по 20 квітня вихованці гуртків «Початкового технічного моделювання», «Образотворчого мистецтва» та «Художньої комп’ютерної анімації» навчалися розписувати писанки. Гуртківці знайомилися з історією, особливостями, технікою виготовлення писанок, із задоволенням власноруч творили це диво.

Такі заняття дають реальну можливість доторкнутися до народної культури, побуту українців. Це чудова нагода подивитися один на одного по-новому: батькам на творчі здібності своїх дітей, дітям пізнати щось нове в своєму житті, або, навіть, розкрити в собі нові творчі нахили.

Поділитися в соціальних мережах: