Осінь – казкова пора року. Саме час насолоджуватись красою природи та романтикою жовтня. І саме восени щороку на Буковині проводиться фото та кінофестиваль «Осінні барви Буковини».
З 11 по 14 жовтня 2023 у місті Чернівці відбувся XX ювілейний Всеукраїнський відкритий фото, кінофестиваль «Осінні барви Буковини».
Організатори фестивалю – Український державний центр позашкільної освіти, Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та громадська організація «Медіастудія АІДА».
Цьогоріч участь у Фестивалі взяли команди фото- і кіноаматорів з 84 закладів освіти та культури з 21 області України.
Учасники подали на розгляд журі понад 700 фоторобіт у 9 жанрах і 119 кіноробіт у 7 жанрах за трьома віковими категоріями.
Черкащину представляли юні таланти – вихованці Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». Так, Гордієнко Ілля отримав Гран-прі за роботу «Повний енергії» у номінації «Портретна фотографія». Два Спеціальні призи журі отримала Антоніна Андрущак у номінації «Найестетичніше фото» за роботу «Тюльпани» та за роботу «Динаміка старого міста» у номінації «Архітектурна фотографія», керівник фотогуртка «Цифрова фотографія» Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» – Євгеній Король).
Вітаємо переможців! Успіхів і натхнення у вашій творчості!
Поділитися в соціальних мережах: