З 05 січня по 11 січня 2023 року на базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» в онлайн-форматі відбувся обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК» серед учнівської молоді.

В заході взяли участь 24 вихованці від 8 закладів позашкільної освіти районів та міст області.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося у форматі Google Meet-конференції. Далі, відповідно до номінацій, конкурсанти виконували завдання. За умовами конкурсу учасники змагалися у трьох номінаціях: «Word», «Excel» та «PowerPoint». На кожну номінацію відводилося 1 година 30 хвилин.

Відповідно до цьогорічної теми конкурсу: «Що вмієте, того не забувайте, а що не вмієте, того навчайтесь», конкурсанти створили чудові презентації, оригінальні електронні книги та цікаві буклети, які були виконані з урахуванням сучасних вимог естетики та дизайну. Виконані завдання та відеозвіт  було надіслано суддівській колегії Конкурсу.

Професійно та оперативно працювала суддівська колегія, оцінюючи роботи учасників. Судді звертали увагу на вміння учасників використовувати всі можливості програм пакету Microsoft Office, а також на оригінальність та креативність робіт.

Успішно виступили і вибороли призові місця у командній першості команди Золотоніського міського Будинку дитячої та юнацької творчості – І місце (керівник – Саєнко А.М.),  Уманського міського центру позашкільної освіти «Територія творчості» – ІІ місце (керівник – Олійник Л.С.), центру позашкільної освіти Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області – ІІІ місце (керівник – Ваченко М.Ю.).

По закінченні конкурсу були підведені підсумки, проведена нарада у форматі meet-конференції.

Переможці та призери обласного конкурсу нагороджені дипломами, керівники команд – грамотами Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

Щиро вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо нових здобутків у навчанні!

 

Поділитися в соціальних мережах: