З 29 жовтня по 05 листопада 2021 року на базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» в онлайн-форматі відбувся обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК» серед учнівської молоді.

В заході взяли участь 30 вихованців від 10 закладів позашкільної освіти районів та міст області.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося у форматі zoom-конференції. Далі, відповідно до номінацій, конкурсанти виконували завдання. За умовами конкурсу учасники змагалися у трьох номінаціях: «Word», «Excel» та «PowerPoint». На кожну номінацію відводилося 1 година 30 хвилин.

Відповідно до цьогорічної теми конкурсу: «30 років Незалежності України», конкурсанти створили чудові презентації, оригінальні електронні книги та цікаві інформаційні газети, які були виконані з урахуванням сучасних вимог естетики та дизайну.Виконані завдання та відеозвіт  було надіслано суддівській колегії Конкурсу.

Професійно та оперативно працювала суддівська колегія, оцінюючи роботи учасників. Судді звертали увагу на вміння учасників використовувати всі можливості програм пакету Microsoft Office, а також на оригінальність та креативність робіт.

Успішно виступили і вибороли призові місця у командній першості команди Золотоніського Будинку дитячої та юнацької творчості – І місце
(керівник – Саєнко А.М.),  Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» – ІІ місце (керівник – Малород Г.М.), Уманський міський центр позашкільної освіти «Територія творчості» – ІІІ місце (керівник – Олійник Л.С.).

По закінченні конкурсу були підведені підсумки, проведена нарада у форматі meet-конференції, на якій відбулася презентація кращих робіт, обговорено ступінь складності запропонованих завдань та всі бажаючі висловили побажання щодо умов проведення конкурсу в наступному році.

Переможці та призери обласного конкурсу нагороджені дипломами, керівники команд – грамотами Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

Щиро вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо нових здобутків у навчанні!

Поділитися в соціальних мережах: