29-30 жовтня 2019 року на базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» відбувся обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК» серед учнівської молоді.

В заході взяли участь 36 учасників від 12 закладів позашкільної освіти районів та міст області. Конкурсанти змагалися у трьох номінаціях: «Word», «Excel» та «PowerPoint».

Тема цьогорічного конкурсу: «Найновіший комп’ютер – це комп’ютер, що або вчора застарів, або з’явиться завтра». Цікаві завдання чекали на учасників конкурсу, а саме: створення презентацій, електронних книг та постера, які були виконані з урахуванням сучасних вимог естетики та дизайну.

Професійно та оперативно працювала суддівська колегія, оцінюючи роботи учасників. Судді звертали увагу на вміння учасників використовувати всі можливості програм пакету Microsoft Office, а також на оригінальність та креативність робіт.

Успішно виступили і вибороли призові місця у командній першості команди Драбівського районного Будинку дитячої творчості – І місце
(керівник – Дробот І.М.),  Золотоніського районного Центру технічної творчості – ІІ місце (керівник – Саєнко А.М.) станції юних техніків міста Умані – ІІІ місце (керівник – Олійник Л.С.). Переможці та призери обласного конкурсу були нагороджені дипломами КЗ «ЧОЦНТТУМ Черкаської обласної ради». Керівники команд відзначені грамотами.

Також в рамках конкурсу було організовано екскурсію до Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, де діти мали змогу ознайомитися з експозиціями у Музеї рушника ЧНУ, Музеї Богдана Хмельницького, археологічному музеї ЧНУ та отримати інформацію про розвиток, діяльність Черкаського національного університету.

По закінченні конкурсу були підведені підсумки, проведена нарада для керівників команд, на якій обговорили зміни щодо проведення конкурсу в наступному році.

Вітаємо переможців та бажаємо нових здобутків у навчанні!

Поділитися в соціальних мережах: