Кожен колись мріяв про подорож у космос. Напевно це класно: блукати у просторі Всесвіту, бачити планети та зірки на свої очі, відчути відсутність гравітації, тощо. Для дітей питання космосу, як і для дорослих, викликає неабиякий інтерес. Про Космос очима дітей можна дізнатись, відвідавши
І (обласний) етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», який проходить з 3 по 10 лютого 2020 року на базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»

Цього року від 38 закладів позашкільної освіти області на конкурс було подано 252 роботи в номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, література, фото-, відео-, та кіномистецтво, комп’ютерна графіка.

Різномаїттям ідей, образністю, багатством кольорів, технікою виконання, фантазією вражали суддівську колегію та відвідувачів представлені на виставці роботи. Не менш цікаво, талановито була представлена номінація «Література». Поезія на космічну тематику захоплює поетичними образами та мовними засобами.

Більше ста дітей, які взяли участь у конкурсі «Космічні фантазії», нагороджені Дипломами Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». Найкращі роботи, відібрані суддями, будуть представляти Черкащину на
ІІ етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Поділитися в соціальних мережах: