Із року в рік у нашому закладі підтримується добра традиція – урочисто відзначати початок нового навчального року. Цей день є визначальним і радісним святом для керівників гуртків та їх вихованців. Адже вони знову вирушають у країну юних майстрів – країну нових знань і умінь, творчих успіхів та фантазії.

Цього року свято “День відкритих дверей” відбулося 10 та 11 вересня. На заході були присутні юні вихованці закладу, випускники та майбутні юні техніки.

Свято відвідали більше сотні дітей, які отримали справжнє задоволення, адже у програмі заходу були цікаві та видовищні показові виступи судно-, авто-, авіамоделей, демонстрація роботи технічних виробів, виготовлених гуртківцями, презентація роботи гуртків закладу, екскурсії лабораторіями.

Цікавими та різноманітними були майстер-класи. Діти із великим захопленням створювали малюнки, виготовляли закладки для книг, прикраси з фетру, коробочку із сюрпризом та катер з пінопласту. Гості свята мали змогу пройти трасу фігурного водіння та політати на безпілотних літальних апаратах за допомогою тренажера.

Ці два дні видалися погожими та теплими, також тепло було у душах учасників свята, а серця дорослих відвідувачів були зігріті щасливими дитячими посмішками.

Поділитися в соціальних мережах: