Керівник гуртка (гуртків) :

Mайстер спорту СРСР з автомодельного спорту, педагогічне звання «керівник гуртка-методист». Олександр Валентинович ще школярем почав відвідувати автомодельний гурток, а його дитяче захоплення з часом переросло у покликання всього його життя.

Гурток «Автомоделювання» відвідують діти які цікавляться технікою. Це діти, які прагнуть в майбутньому стати інженерами, механіками чи й просто автолюбителями. На заняттях гуртка діти вивчають матеріали, способи їх обробки, вчаться працювати на металообробному обладнанні: токарному, фрезерному, свердлильному верстатах. Виготовляють моделі автомобілів різних класів та типів. Це як кордові моделі так і радіокеровані моделі шосейних та позашляхових перегонів. А також приймають участь і змаганнях на власноруч виготовлених та вдосконалених моделях.

Заняття в гуртку «Автомоделювання» для багатьох дітей стає захопленням на все життя та сприяє свідомому вибору майбутньої професії. Багато випускників гуртка обирають навчання в технічних вузах.

Вихованці Ткаченка О.В. постійні призери та переможці обласних і Всеукраїнських змагань з автомодельного спорту.

Найвагоміші досягнення:

  • 1985 рік – майстер спорту СРСР з автомодельного спорту;
  • 2002 рік – нагороджений знаком «Відмінник освіти України»;
  • 2013 рік – лауреат обласної премії ім. О.А.Захаренка;
  • 2015 рік – присвоєно звання «керівник гуртка-методист»;
  • 2017 рік – Фіналіст Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2017»

За сумлінну працю, високі результати роботи та вагомий внесок
в розвиток науково-технічного напряму позашкільної освіти в Черкаській області нагороджений рядом відзнак:

  • Почесна грамота Українського державного центру позашкільної освіти (2012 рік);
  • Грамота комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» (2014 рік);
  • Грамота Українського державного центру позашкільної освіти (2016 рік).