У серпні 2023 року Українським державним центром позашкільної освіти було підведено підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс було подано 1241 робота з 22 регіонів України. Черкаську область представляли 77 робіт, 40 із яких відзначені Дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.

Виставка-конкурс проводилася за розділами: «Художне різьблення по дереву», «Гончарство та художня кераміка», «Художне плетіння, ткацтво», «В’язання спицями, гачком», «Витинання», «Художня вишиванка», «Народна лялька», «М’яка іграшка», «Вироби з тіста», «Декоративний розпис, народний живопис», «Бісероплетіння», «Паперова пластика та оригамі», «Вироби з соломи», «Ізонитка», «Писанкарство», «Вироби з природних матеріалів», «Графіка», «Живопис», «Батик», «Інші техніки виконання».

Найбільше призових місць отримали вихованці позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради (6), Тальнівського Будинку дітей та юнацтва Тальнівської міської ради Черкаської області (4), Маньківського центру дитячої та юнацької творчості, Мала академія наук учнівської молоді Маньківської селищної ради Черкаської області (4) та комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (4).

Дякуємо учасникам виставки за творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс виробів, неповторність та оригінальність вкладену у кожну роботу!

Бажаємо цікавих ідей та подальших творчих успіхів!

Поділитися в соціальних мережах: