З метою підвищення фахової майстерності і творчої активності педагогів закладів позашкільної освіти Українським державним центром позашкільної освіти з 31 січня по 3 лютого 2023 року проведено Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних методичних об’єднань науково-технічного напряму.

На захід, який відбувся в онлайн-форматі зареєструвались 360 педагогічних працівників з усіх куточків України.

Від Черкаської області участь у заході взяли методисти та голови методичних об’єднань гуртків технічного напряму Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

З вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник директора УДЦПО Левіна Ірина Єгорівна, яка поінформувала про роботу та досягнення державного центру за минулий 2021-2022 навчальний рік.  Ірина Єгорівна наголосила на завданнях, які покладає держава на систему позашкільної освіти області, створення додаткових умов для самовизначення, саморозвитку і самореалізації особистості, формування моральних якостей у дітей та підлітків, сприяння професійній орієнтації і розвитку творчих здібностей.

Після урочистої частини  робота семінару-практикуму продовжувалась упродовж чотирьох днів в секціях авіамоделізму,  ракетомоделізму, судномоделізму, картингу, початкового технічного моделювання, стендового моделювання, радіоспорту та радіоелектронного конструювання.

На семінарі обговорювались загальні питання: правила проведення змагань, інформаційно-методичні матеріали, національно-патріотичне виховання дітей та молоді через гурткову роботу, проведення та участь у заходах Всеукраїнського, Європейського та Світового рівнів, уточнювались календарні плани відповідно до напрямків.

На закритті семінару-практикуму до його учасників звернувся директор УДЦПО Шкура Г.А., який наголосив на важливості отримання дітьми якісної та доступної позашкільної освіти.

Впевнені, що інформація, отримана учасниками семінару-практикуму стане у нагоді працівникам системи позашкільної освіти  науково-технічного напряму у подальшій педагогічній діяльності.

Поділитися в соціальних мережах: