З 15 листопада по 04 грудня 2023 року у приміщенні Черкаського обласного краєзнавчого музею проходить обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Організатором виставки є Комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

У Конкурсі взяли участь 258 вихованців із 34 закладів освіти області, якими було представлено 232 роботи у двох вікових категоріях (8-12 років,
13-16 років) за розділами: образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; література; фото-, відео- та кіномистецтво;  комп’ютерна графіка.

З 20 по 27 листопада проходило суддівство виставки.  Найбільшу кількість призових місць здобули вихованці: Тальнівського Будинку дітей та юнацтва Тальнівської міської ради Черкаської області – 17 з 19 поданих робіт,  позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради – 13 з 13 поданих робіт, Уманського міського центру позашкільної освіти «Територія творчості» – 8 з 12 поданих робіт та Єрківського комунального закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» – 8 робіт з 12 поданих робіт.

Роботи, представлені у різних розділах, вражають вмінням дітей втілити задумане у виробах декоративно-ужиткового мистецтва чи відтворити свою фантазію у малюнках образотворчого мистецтва. Уявлення про Всесвіт, прагнення миру на планеті учасники конкурсу втілили у віршах, фото та комп’ютерній графіці.

Кращі роботи обласного конкурсу візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії», який проводить Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я».

Поділитися в соціальних мережах: