У березні Комунальним закладом «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» проводився обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». На виставку було подано 70 експонатів вихованців закладів позашкільної освіти.

Виставка проводиться щорічно в двох вікових категоріях: молодша (6-10 років) та старша (11-18 років) за розділами: прилади та обладнання, ігри та іграшки з елементами електротехніки, техніка майбутнього, спортивно-технічне моделювання, архітектура та будівництво.

Захід має на меті популяризацію знань із науково-технічної творчості учнівської молоді, залучення до пошуково-конструкторської та дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва, розширення політехнічного кругозору здобувачів освіти. Журі оцінювало оригінальність конструкції, складність приладу, дієздатність експонату, відповідність моделей класам та категоріям, якість роботи та новизну розробки.

50 робіт відзначено дипломами за їх високий рівень виконаних робіт, відповідність технічним, естетичним та експозиційним умовам та визначено найкращі роботи, які будуть представляти Черкаську область на Всеукраїнському етапі у м. Київ в Українському державному центрі позашкільної освіти.

Поділитися в соціальних мережах: