З 29 березня по 01 квітня 2021 року Українським державним центром позашкільної освіти в онлайн форматі проведено Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

У заході взяли участь 15 команд з різних куточків України, а саме, юні радіоконструктори Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької областей та міста Києва.

Черкаську область у змаганнях представляла команда Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» у складі: Брунова Олексія
та Тищенка Івана (керівник команди – Харченко Я.Ф.).

Програмою змагань було передбачено теоретичний залік та виготовлення радіоелектронного пристрою. Учасники змагалися у двох вікових категоріях: молодшій (до 15 років) та старшій (до 18 років). Під час виконання завдань юні техніки показали свої знання з фізики, електротехніки, радіоелектроніки; продемонстрували конструкторсько-технологічні здібності та вміння створювати електронний пристрій на макетній платі.

В останній день змагань підведено підсумки заходу та внесено пропозиції щодо проведення Всеукраїнських змагань з радіоелектронного конструювання у наступному році.

За результатами змагань у командній першості перемогу здобули юні радіоконструктори Полтавської області, призерами змагань стали команди Вінницької та Сумської областей.

Дякуємо організаторам змагань за проведений захід та бажаємо юним учасникам успіхів та нових звершень!

Поділитися в соціальних мережах: