Крім аматорського захоплення, автомоделізм це вид спорту. В Україні автомоделізм достатньо популярний. Щорічно в різних містах проводиться багато змагань різних класів моделей.

18-24 серпня на базі дитячого оздоровчого центру «Чайка» в місті Одеса відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (юнаки, юніори) радіокеровані моделі (ІV ранг).

Виборювати перемогу прибули представники 14 команд із 10 областей України. Черкаську область представляла команда у складі 8 спортсменів віком від 10 до 17 років: Ткаченко Даніїл, Козак Натан, Упир Денис, Шматко Дмитро, Мінченко Артем, Полосухіна Марія, Ковалець Денис та Землянко Андрій.

Розпочалися змагання з проходження моделей технічної та мандатної комісії. І вже на другий день стартували класи моделей позашляховиків:  Багі 2WDст., Багі4 WDст, Багі 10Е. 21-23 серпня відбулися старти РЦБ,
електрокласів (практики, кваліфікації, фінали) та класів ДВЗ.

Для учасників та гостей змагань організаторами була запропонована культурна програма.

24 серпня відбулося урочисте закриття Всеукраїнських змагань з автомодельного спорту.  І як результат  – спортсмени Черкаської області найсильніші і найкращі автомоделісти! 29 особистих нагород і ПЕРШЕ командне місце!

Дякуємо керівникам гуртків нашого закладу: Ткаченку Олександру Валентиновичу і Полосухіну Костянтину Васильовичу за плідну працю і висококваліфіковану підготовку вихованців!

Щиро вітаємо переможців змагань та бажаємо

нашим автомоделістам спортивних успіхів та нових перемог!

Поділитися в соціальних мережах: