Відповідно до Положення про Всеукраїнські відкриті змагання зі спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді та  з метою державної підтримки талановитих і обдарованих дітей – вихованців позашкільних навчальних закладів науково-технічного напряму з 10 по 16 червня 2019 року на базі спортивного комплексу «Чайка» у місті Києві  відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (ІV ранг).

Свою майстерність демонстрували найсильніші команди – представники різних регіонів України: Волинської, Черкаської, Хмельницької, Донецької, Дніпропетровської, Київської областей та команди міста Києва.

Черкаську область на змаганнях представили 6 вихованців комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради” під керівництвом Сергія Рябухіна.

Програмою  змагань передбачались тренувальні запуски та старти. Боротьба проходила у п’яти класах моделей, на яких діти демонстрували швидкісні та пілотажні можливості кордової авіації.

У класі F2А (швидкісні моделі)  Антоненко Дмитро зайняв ПЕРШЕ місце. У класі  F2С (гоночні моделі) Попов Кіріл виборов ДРУГЕ місце. Плаксюк Андрій зайняв ТРЕТЄ місце у класі моделей літаків F2В (пілотажні моделі). А екіпаж гоночної моделі F2E у складі Коробейника Микити та Брунова Олексія  виборов ТРЕТЄ місце для КЗ “ЧОЦНТТУМ Черкаської обласної ради”.

У Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (ІV ранг) вихованці комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради” зайняли ПЕРШЕ командне місце. А Рябухін Сергій Володимирович нагороджений ГРАМОТОЮ за підготовку команди-переможця.

 

Щиро вітаємо переможців змагань та бажаємо нашим авіамоделістам спортивних успіхів та нових перемог!

Поділитися в соціальних мережах: