З нагоди святкування в Україні Дня працівників ракетно-космічної галузі, 11 квітня 2023 року у місті Києві відбувся фінал Всеукраїнського гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”.

Від Черкаської області на конкурс було подано 49 робіт. Свої погляди на вивчення людиною Всесвіту, фантастичне мислення, ідейний зміст та головну мету – перемогу України учасники конкурсу втілили у віршах, виробах декоративно-ужиткового мистецтва та малюнках.

Із 49 поданих робіт – 35 робіт відзначені Дипломами Українського  молодіжного аерокосмічного об’єднання “Сузір’я”.

Найбільше призових місць отримали вихованці позашкільного навчального закладу “Багатопрофільний молодіжний центр” Черкаської міської ради (5), Тальнівського Будинку дітей та юнацтва Тальнівської міської ради Черкаської області (5) та Уманського міського центру позашкільної освіти “Територія творчості” (4).

Комунальний заклад “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради” представляв вихованець гуртка “Робототехніка” Бойко Захар (керівник гуртка – Панченко Ю.І.). За глибоку уяву та прояв українського характеру в мистецтві робота  “Зірка” відзначена Дипломом І ступеня.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу!

Бажаємо всім учасникам нових та цікавих ідей у подальших роботах!

Поділитися в соціальних мережах: