З 01 по 08 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» проходить обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Цей конкурс проводиться з метою формування інтересу дітей до пошукової діяльності в питаннях дослідження космосу, розвитку їх творчих здібностей та вдосконалення знань в галузях природничих, технічних та гуманітарних наук.
Майже 250 дітей з різних куточків Черкаської області взяли участь та представили 233 роботи у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Література».
Роботи були представлені у двох вікових категоріях: молодша 6-12 років, старша 13-17 років.
В номінації «Образотворче мистецтво» було подано 88 робіт. Кращі роботи були подані вихованцями Тальнівського Будинку дітей та юнацтва Тальнівської міської ради, комунального закладу «Районний Будинок дітей та юнацтва Городищенської районної ради», комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.
В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво було представлено 103 роботи. А саме: вишивка, м’яка іграшка, вироби з бісеру, паперопластика, вироби з різних матеріалів, інші техніки та настільна гра з описом правил.
В номінації «Література» представлено 42 роботи.
Всі роботи дивують майстерністю, цікавим задумом, технікою виконання, фантазією, використаними матеріалами. Кожна робота відрізняється своєю оригінальністю, якісним рівнем виконання та розкриває багатогранний світ фантазій кожної дитини.
Переможці та призери обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» будуть нагороджені дипломами.
Кращі роботи будуть надіслані до міста Києва для участі у фіналі конкурсу, який проводить УМАКО «Сузір’я».
Вітаємо переможців та призерів конкурсу і бажаємо нових творчих досягнень та успіхів!

Поділитися в соціальних мережах: