Посада : Завідувач відділу.

Робочий телефон : 333408

Завідувач відділу методичного Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». Загальний стаж педагогічної роботи – 20 років. Закінчила Південноукраїнський державний університет  імені К.Д. Ушинського, (1997 рік), спеціальність «Фізика та інформатика», вчитель першої категорії, педагогічне звання «Керівник гуртка-методист».

Відповідає за організаційно-масову та методичну роботу закладу. Забезпечує координацію роботи обласних методичних об’єднань керівників гуртків з різних напрямків науково-технічної творчості. Узагальнює та впроваджує в освітній процес закладів позашкільної освіти області передовий педагогічний досвід стосовно удосконалення освітнього процесу та методичної роботи з використанням сучасних інноваційних освітніх та інформаційно-комунікативних технологій.

За сумлінну працю, високі результати роботи та вагомий внесок
в розвиток науково-технічного напряму позашкільної освіти в Черкаській області нагороджена рядом відзнак:

  • Почесна грамота Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високі результати роботи, вагомий внесок у розвиток науково-технічного напряму учнівської творчості та з нагоди Дня працівників освіти (2013 рік).
  • Диплом Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за перемогу в обласному конкурсі серед педагогів на кращу серію цифрових ресурсів з теми «Паперові листи фантазії підвладні», як керівника творчої групи (2017 рік).
  • Почесна грамота Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за високі показники за підсумками роботи
    у 2016-2017 навчальному році та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти (2017 рік).
  • Подяка Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», як члену експертної комісії Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2017 році та за вагомий внесок в удосконалення змісту позашкільної освіти.